Planujesz remont lub przeprowadzkę? Sprawdź, jak bezpiecznie przechować mienie!

Remont lub przeprowadzka to przedsięwzięcia wymagające doskonałej organizacji i solidnego planu uwzględniającego m.in. kwestię przechowywania mienia. Meble, sprzęt AGD, ubrania oraz inne rzeczy powinny być umieszczone w bezpiecznym miejscu – takim jak magazyn samoobsługowy.

Magazyn samoobsługowy – praktycznie i wygodnie

Z problemem przechowywania rzeczy na czas remontu czy przeprowadzki boryka się bardzo wiele osób. Niestety nie zawsze można je zgromadzić w piwnicy lub u znajomych. W takiej sytuacji znakomitym rozwiązaniem jest magazyn samoobsługowy, który można wynająć na atrakcyjnych warunkach w dużych miastach takich jak np. Warszawa, Poznań czy Wrocław. Magazyny samoobsługowe nazywane są mini przechowalniami, a ich wynajem to usługa dostępna zarówno dla klientów komercyjnych, jak i prywatnych osób. Wygoda, dostępność przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu oraz funkcjonalność to największe ich zalety.

Jak wynająć magazyn samoobsługowy?

Wynajęcie magazynu samoobsługowego na czas remontu lub przeprowadzki jest bardzo proste. W pierwszej kolejności należy określić oczekiwania względem powierzchni takiego magazynu. Klientom indywidualnym przeważnie wystarczają nieduże magazyny o powierzchni 1-2 m kw., ale bywa, że potrzebny jest trochę większy boks. Wszystko zależy od tego, co dokładnie będzie w nim przechowywane. Następnym krokiem jest znalezienie odpowiedniej firmy świadczącej omawiane usługi i zarezerwowanie magazynu – osobiście, telefonicznie lub online. Wszelakich formalności dopełnia się w biurze obsługi klienta. Trzeba mieć przy tym na uwadze minimalny okres najmu w danej firmie, np. w Kangu Self Storage wynosi on 7 dni.

Wynajem magazynu samoobsługowego – jakie są stawki?

Usługa self storage jest przystępna cenowo. Średnia stawka za wynajęcie boksu o powierzchni 1 m kw. to ok. 100 zł netto miesięcznie, ale w poszczególnych miastach ceny mogą być inne. Przykładowo w Warszawie, która jest największym rynkiem magazynowym w Polsce, wahają się one przeciętnie od 80 zł do 130 zł.

Planujesz remont lub przeprowadzkę? Sprawdź, jak bezpiecznie przechować mienie!
Rate this post

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here