Na co zwrócić uwagę przy wyborze suszarki do włosów do łazienki hotelowej

To często padające pytanie i dylemat, wśród naszych klientów… w naszym artykule postaramy się odpowiedzieć na to trapiące pytanie – w sposób rzetelny i wyczerpujący – a więc zapraszamy do lektury;)

Suszarki hotelowe. Liczą się detale…

Z doświadczenia wiemy, że nawet najdrobniejsze urządzenia i akcesoria w pokoju hotelowym, mogą sprawić, że pobyt będzie miło kojarzony i wspominany przez długi czas. Każdy właściciel hotelu pragnie, aby klienci wracali i polecali jego obiekt. Aby tak było, musi zapewnić swoim gościom pełen komfort dostosowany do wszelkich oczekiwań. Jest to gwarancja wygodnego i przyjemnego pobytu. Znaczący wpływ na ocenę mają suszarki do włosów, które obecnie traktowane są jako absolutny standard. Dzięki odpowiednim suszarkom do włosów w hotelowych pokojach – nawet codzienna rutyna może stać się przyjemnością i chwilą relaksu.

Niezawodna produkcja

Oferowane przez nas komercyjne suszarki hotelowe do włosów, zaprojektowane są z myślą o komforcie użytkowania i wytrzymałości na intensywną eksploatację w miejscach o małym i dużym natężeniu ruchu – takich jak właśnie pokoje hotelowe.

Zwłaszcza urządzenia wyposażone w naścienny uchwyt, sprawdzają się z w indywidualnych pokojach dla gości. Uchwyty suszarki wykonane są z tworzywa sztucznego, gwarantującego trwałość i bezproblemowe utrzymanie suszarki w czystości.

Bezpieczeństwo

Oferowane przez nas suszarki hotelowe posiadają włącznik przyciskowy, który sprawia, że suszarka pracuje tylko podczas trzymania jej w dłoni – zapobiega to sytuacji, gdy włączona suszarka zostałaby zostawiona bez nadzoru. Funkcja ta jednocześnie pozwala na ograniczenie zużycia energii elektrycznej, a także gwarantuje to dwustopniowa regulacja wydajności. Musimy wspomnieć, iż montaż naścienny, pozwala na wiele możliwości – pozwala oszczędzać miejsce i ogranicza ryzyko sięgnięcia po suszarkę, przez małe dzieci.. Estetyczne mocowania do suszarek zapewniają nie tylko bezpieczne miejsce do odwieszenia, ale także skutecznie ograniczają możliwość ich kradzieży.. Niestety – o tym też musieliśmy wspomnieć…

Najnowsze hotelowe suszarki do włosów wyposażone są w liczne funkcje, zwiększające ich uniwersalność i dzięki którym suszenie włosów nie wiąże się z ryzykiem poparzenia oraz jest przyjemnym, szybkim i relaksującym zajęciem.

Poziom hałasu

Wybierając suszarkę odpowiednią dla pokoju hotelowego należy pamiętać, że są to urządzenia które w trakcie pracy generują pewien hałas. Warto wziąć pod uwagę fakt, iż poszczególne urządzenia różną się od siebie nie tylko designem i sposobem montażu, ale też głośnością, podaną w specyfikacji produktu.

Moc suszarki

Moc urządzenia, określona w opisie w woltach – pozwala na to, aby suszarka działała prawidłowo i zgodnie z normami. Jednak należy pamiętać, iż wpływa ona na ilość pobieranego prądu i wysokość płaconych rachunków – im wyższa moc, tym szybsze suszenie, ale równocześnie większe koszty eksploatacji.

Na koniec – estetyka

Nasze produkty są gwarancją nowoczesnej technologii i najnowszych trendów w zakresie stylistyki. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się białe i czarne urządzenia do suszenia włosów, wykonane z wytrzymałych tworzyw sztucznych, które łatwo jest dopasować do aranżacji pokoju i wyposażenia łazienki. Eleganckiego wyglądu suszarce nadają chromowane akcenty, a specjalnie zaprojektowany tył bazy suszarki, zabezpiecza przed przypadkowym wypadnięciem suszarki. Ponadto dzięki temu, że produkty te posiadają różne kształty oraz wielkości, można mieć pewność, że nie zajmą zbyt wiele cennego miejsca w łazience hotelowej.

Wszystkie oferowane przez nas suszarki hotelowe do włosów są niezwykle łatwe w obsłudze, ekonomiczne i wydajne – wysoka funkcjonalność i solidność wykonania jest gwarancją zadowolenia klientów hotelowych.

Zarpraszam na naszą stronę esilver.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj