Strona głównaDOMChcesz wzbogacić swój dom jedną decyzją? Postaw na filtr do wody pitnej...

Chcesz wzbogacić swój dom jedną decyzją? Postaw na filtr do wody pitnej pod zlew Flow Comfort!

Szukasz rozwiązania, które już pierwszego dnia zmieni twoje przyzwyczajenia i otworzy przed tobą zupełnie nowe możliwości? Sięgnij po filtr przepływowy do wody! Poznaj go lepiej i podejmij decyzję już dziś!

Filtr do wody pitnej pod zlew wyróżnia kompaktowa budowa, która w kompleksowy sposób optymalizuje wodę kranową bezpośrednio w punkcie jej poboru. W jaki sposób? Filtr wody pod zlew redukuje twardość wody kranowej, ponadto obniża zawartość obecnego w niej chloru. Dzięki temu woda staje się klarowna oraz w pełni nadaje się do bezpośredniego spożycia. Warto również wiedzieć, że technologia filtracji opiera się na kilku stopniach poprawy jej jakości, a woda jest gotowa od razu po odkręceniu kranu (nie musisz czekać, ponieważ filtr działa od razu).

Jak wygląda proces?

W pierwszym etapie woda kranowa przepływa przez warstwy włókniny polipropylenowej, która pełni funkcję filtra mechanicznego (zatrzymuje m.in. piasek). W następnym etapie woda przepływa przez żywicę jonowymienną, która m.in. zmniejsza twardość wody. Po żywicy jonowymiennej pojawia się druga warstwa włókniny, dzięki której ponownie przeprowadzony zostaje proces z pierwszego etapu. Na koniec woda przepływa przez blok węglowy powstały z łupin orzecha kokosowego, który m.in. poprawia jej smak i zapach, poprzez redukcję chloru. Warto również wiedzieć, że filtr wody pod zlew Flow Comfort pozwala na regulację poziomu redukcji twardości węglanowej (sprawdź twardość wody wodociągowej zanim zaczniesz regulację).

Co zyskasz, sięgając po filtr przepływowy do wody?

 • Smaczną, przefiltrowaną wodę prosto z kranu;
 • wydłużysz żywotność swojego czajnika czy ekspresu do kawy;
 • zapewnisz sobie wodę stanowiącą idealną bazę do gotowania;
 • sięgniesz po sprawdzone, proekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie;
 • wybierzesz wysokiej jakości urządzenie o niskiej awaryjności.

Podłączenie systemu Flow Comfort do twojej instalacji wodnej nie wymaga przeróbek ani zaopatrywania się w dodatkowe elementy (wszystko czego potrzebujesz do zamontowania, znajdziesz w zestawie). Ponadto wymiana filtra przepływowego do wody oraz regulacja poziomu redukcji jej twardości jest naprawdę prosta.

Zestaw Flow Comfort od marki Dafi – co zawiera?

 • Kran jednodrożny,
 • wkład filtrujący D1, który nie tylko poprawia smak wody kranowej, ale i redukuje jej nadmierną twardość,
 • głowicę wkładu filtrującego wodę,
 • inteligentny wskaźnik LED, który przypomni ci o regularnej wymianie filtra,
 • chwyt do montażu filtra wody na ścianie,
 • trójnik z zaworem, elastyczny wężyk (150 cm) oraz adapter,
 • pasek do badania twardości wody.

Chcesz sprawić sobie to wyjątkowe rozwiązanie? Filtr do wody pitnej pod zlew Flow Comfort możesz kupić na stronie sklep.dafi.pl/produkty/filtry-przeplywowe. Sprawdź i przekonaj się, jak wiele zyskasz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read